Aktualności

Na początek My Music Poznań!

• autor: adminKielich, 2011-11-16 15:13

W najbliższy piątek inauguruje Halowa Liga Piłki Nożnej w Mosinie sezonu 2011/2012. Kielich Doznań Puszczykowo zmierzy się z My Music Poznań!

Obie ekipy otworzą oficjalnie nowy sezon. Kielich po raz drugi z rzędu ma taki zaszczyt. Przed rokiem podczas swojego pierwszego startu w najwyższej klasie rozgrywkowej Xawex Rogalinek musiał uznać wyższość  naszego zespołu ulegając 0:2. Może to dobry prognostyk przed spotkaniem piątkowym?

Po długiej przerwie zawodnicy wracają z otwartych boisk. Sezon letni był udany dla naszego zespołu. Odnieśliśmy pewny i zasłużony triumf w turnieju z okazji Dni Puszczykowa! Na hale wracamy pełni nadziei w niemal identycznym składzie (ubyło dwóch zawodników).

Pierwszy przeciwnik - My Music Poznań to beniaminek rozgrywek. Awans do I ligi wywalczył w meczu barażowym z Neonetem Moisina po walce do ostatniej minuty. Drużyna dobrze nam znana. Graliśmy z nimi niejednokrotnie na sali, na orlikach (zwycięstwo w eliminacjach Dni Puszczykowa) a także na ...... plaży z okazji turnieju o Puchar Piotra Reissa, gdzie zostaliśmy wspólnie zaproszeni. My Music to ekipa bardzo ambitna, dokonała wielu zmian kadrowych.

Kto okaże się lepszy w pierwszym meczu? Doświadczenie i zgranie zespołowe  czy ambicja i chęć odniesienia historycznego zwycięstwa na parkiecie I Ligi Mosińskiej?

Piątek godzina 19:05 poznamy odpowiedź.

Serdecznie zapraszamy naszych kibiców. Pokażmy kto rządzi na trybunach! Do boju Kieliszek!