Elektro - Raf Mosina 3:4 Kielich Doznań Puszczykowo

Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka w dodatkowym meczu.

• autor: adminKielich, 2013-03-15 22:08

Kielich Doznań Puszczykowo przegrał w meczu barażowym HLPN z Gran Derbi Rogalinek 0:3 (0:2).

Skład: M.Stachowiak, M.Dera, P.Wąsowski, M.Cytryński, T.Kasprzyk, K.Gorzyński, D.Skrzypczak

Mimo kilku osłabień w składzie Kielich do 10 minuty toczył równy bój. Drużyny spokojnie rozgrywała a strzały były oddawane tylko z dystansu. W owej 10 minucie spotkania zawodnik Gran Derbi z dość ostrego kąta znalazł lukę i uderzył przy słupku na 1:0. Po kilku chwilach było 2:0 a gol padł po przejęciu footballówki przed polem karnym i mocnym uderzeniu, piłka jeszcze otarła się o opuszki rękawic Stachowiaka ale ostatecznie wpadła do siatki. W pierwszej odsłonie Kielich nie znalazł sposobu na stworzeniu bramkowej sytuacji.

W drugiej połowie nie było nic do stracenia i Kielich wyraźnie przyspieszył. T.Kasprzyk,Wąsowski, Gorzyńki i Dera obstrzeliwali bramkę rywala ale próby mijały cel lub dobrze spisywał się goalkeeper z Rogalinka. Gran Derbi wyprowadzało szybkie kontry ale skutek był podobny jak u oponentów. W końcu jednak padł gol na 3:0. Akcja dwójkowa, szybkie podania i ostatecznie dostawienie nogi przyniosło podwyższenie rezultatu. Kielich najlepsze okazje miał kiedy Wąsowski zagrał do Skrzypczaka a ten z bliskiej odległości pomylił się i po strzale Wąsowskiego nad poprzeczką, kiedy podawał Gorzyński. Ostatecznie Gran Derbi wygrało 3:0.

Informacje o kolejnym sezonie i przydział do lig w późniejszym terminie powinny być ogłoszone.