Elektro - Raf Mosina 3:4 Kielich Doznań Puszczykowo

Statystyki drużyny

Aktualności

Duch walki z liderem.

• autor: adminKielich, 2014-02-01 11:13

W X kolejce HLPN w Mosinie Kielich przegrał minimalnie 2:3 (2:1) z liderem rozgrywek - Ałtsajderem Poznań.

Bramki: M.Cytryński, P.Wąsowski

Skład: M.Stachowiak, M.Rauhut, P.Wąsowski, M.Cytryński, D.Skorczyk, D.Skrzypczak

Ku zaskoczeniu wielu to Kielich w pierwszych minutach rządził. Ałtsajder pierwszy strzał oddał w 6 minucie, kiedy na tablicy był już wynik 2:0. Gola otwierającego zdobył Cytryński po ładnej solowej akcji i precyzyjnym uderzeniem tuż obok słupka. Rywal się nie zdążył otrząsnąc a Skorczyk dograł do Wąsowskiego, który popędził przed siebie i pewnie wpisał się na listę strzelców. Moment rozluźnienia w szeregach Kielicha wykorzystali Poznaniacy. Masztalerz niemal z lini bramkowej zanotował kontaktowe trafienie. Sytuacji było dużo z jednej i drugiej strony. Najlepsze mięli Cytryński, który trafił w słupek i Borowski w drużynie Ałtsajdera, który nie poradził sobie ze Stachowiakiem. Do przerwy sensacyjne 2:1.

Było pewne, że Ałtsajder rzuci się do ataku. Kielich ograniczał się do kontr. Brakowało jednak kropki nad i w niektórych sytuacjach. Rywal regularnie zagrażał. Masztalerz zagrał do Wyzuja i był remis 2:2. Trafienie ponownie z najbliższej odległości. Czas leciał a osłabiony kadrowo Kielich tracił coraz więcej sił. Wykorzystał to rywal. Wyzuj z Masztalerzem znowu przeprowadzili zabójczą kontrę. Pierwszy dogrywał, a drugi pewnie strzelił do siatki wsytuacji sam na sam. Mimo chęci mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Ałtsajdera. Kielichowi należą się brawa za postawę i wolę walki.