Kielich został wyeleminowany z Pucharu Ligi.

Ałtsajder wygrał 3:1 (2:1).

Bramka: M.Dera

Skład: M.Stachowiak, P.Wąsowski, M.Cytryński, M.Dera, T.Kasprzyk, D.Skrzypczak, D.Skorczyk

Drugi mecz z Ałtsajderem w ciągu trzech dni miał podobny przebieg.

Rywal już w pierwszej minucie doprowadził do sytuacji stu procentowej ale Waszkowiak trafił w interweniującego Stachowiaka. Dobrze poukładani Poznaniacy regularnie nękali obronę Kielicha. Z ataków nic nie wychodziło. Świetnie grająca defensywa przeciwnika nie dopuszczała w obręb pola karnego zawodników z Puszczykowa. Dlatego to Dera zdecydował się na silny strzał niemal z połowy boiska. Ku zaskoczeniu wszystkich bramkarz popełnił błąd i piłka wylądowała w siatce. Niestety prowadzenie nie trwało długo. Waszkowiak na raty zdobył gola wyrównującego. Pierwszą próbę zablokował Kasprzyk ale przy dobitce nie było już taryfy ulgowej. Na tablicy zrobiło się 1:1. Kolejny dobry atak był autorstwa Kielicha. Skrzypczak wrzucił piłkę w pole karne a uderzenie głową w wykonaniu Kasprzyka minęło minimalnie poprzeczkę. Swoją szansę wykorzystał natomiast Ałtsajder. Waszkowiak przejął źle zagraną footballówkę i wykończył sytuację perfekcyjnie. Do przerwy 2:1 dla rywala.

Kielich całą drugą połowę walczył. Brakowało wykończenia i szczęścia. Mecz się zaostrzył. Kartki powędrowały do Skorczyka i Stachowiaka. Druga odsłona była bardziej przemyślana, przez co nie oglądaliśmy tak wielu okazji bramkowych. Gol padł raz. Wyzuj podał do Tesznera i zrobiło się 1:3. Takim też wynikiem zakończyło się spotkanie.