• autor: adminKielich, 2014-03-06 12:58

W XIV kolejce HLPN Kielixh wygrał z Elektro Raf Mosina 4:3 (4:1).

Bramki: 2x M.Cytryński, 2x T.Kasprzyk

Skład: M.Stachowiak, M.Rauhut, T.Mansfeld, T.Kasprzyk, M.Cytryński, D.Skrzypczak

Mecz z ostatnim w tabeli Elektro Rafem Mosina był trudna przeprawą. W pierwszej połowie rywal stworzył okazji bez liku ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Bezkompromisowy okazał się Kielich, który popisał się niezłą skutecznością. Prym wiedli Cytryński i Kasprzyk, którzy podzielili się bramkami i asystami (po 2 gole i 2 asysty na ich koncie). Elektro Raf odpowiedział raz i do przerwy był wynik 4:1.

Druga odsłona to zupełnie inne spotkanie. Nerwowość wkradła się z szeregi Kielicha. Elektro Raf zdobył szybko dwie bramki, później dołożył trzecią i wynik stał się sprawą otwartą. Mimo kilku świetnych okazji z obu stron piłka już więcej nie wpadła do siatki. Wynik końcowy 4:3 dla Kielicha i cenne 3 punkty, które wywindowały zespół na 4 miejsce w tabeli.