Czy Abstynenci polegną po Kielich-u?

• autor: adminKielich, 2011-02-09 16:53

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią najbliższego spotkania Kielicha Doznań Puszczykowo w ramach HLPN w Mosinie

W piątek 11 lutego w ramach XI kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej w Mosinie Kielich Doznań Puszczykowo zmierzy się z Abstynentami Poznań. Stawką meczu będą nie tylko 3 punkty, ale również szansa zajęcia jak najwyższej lokaty w ligowej tabeli na koniec sezonu. Oby dwie drużyny w ligowej tabeli dzielą zaledwie 2 punkty. Abstynenci po rozegranych dotychczas X kolejkach legitymują się bilansem 16 punktów, na który złożyło się: 5 wygranych, 1 remis oraz 4 porażki (stosunek bramek 32:27) i zajmują w 4. miejsce w lidze. 3 oczka niżej - na miejscu 7. plasuje się drużyna z Puszczykowa, która w pierwszej odsłonie rywalizacji między obydwiema drużynami wykazała się wielką walecznością i sprawiła niespodziankę remisując 3:3 (bramki: Bendowski x2, Wąsowski).

Choć wydawać się mogło, że miejsce na „pudle” dla obydwóch ekip oddaliło się już na dystans nie do odrobienia, a ligowa otchłań tabeli nie jest już w stanie zagrozić tym drużyną to bardzo ciekawa rywalizacja zrodziła się w środku ligowej tabeli. Jak już wspomniano czwarte I siódme miejsce w tabeli dzieli różnica zaledwie 2 punktów, a pomiędzy nami i naszym najbliższym przeciwnikiem znajdują się jeszcze drużyny KP City Sport Mosina oraz Ercomu Poznań. By dalej brać udział w tej bardzo wyrównanej walce o jak najwyższe miejsce należy w najbliższym spotkaniu urwać przeciwnikom punkty i taki postawmy sobie cel!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, początek o 19.05

KIELICH - EWPA 08.11.09