Przełamać złą passę. Kielich – KP City Sport Mosina

• autor: adminKielich, 2011-03-03 16:17

Kolejny ciężki mecz czeka drużynę Kielicha Doznań Puszczykowo. W ramach XIV serii gier w rozgrywkach HLPN, w najbliższy piątek 4 marca zmierzymy się z drużyną KP City Sport Mosina

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, drużyna KP City w dotychczas rozegranych meczach zdobyła 16 punktów (4 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek) i plasuję się na miejscu 6. Oczko mniej od przeciwników zdobyła nasza drużyna. Kielich, który jest ostatnio w głębokim kryzysie nieustannie zajmuje 7. - ostatnie bezpieczne miejsce w tabeli.

Lekkim faworytem spotkania jest ekipa z Mosiny, która jednak podobnie jak my ostatnie swoje zwycięstwo odniosła w 10 kolejce gier. Nasz zespół jednak ma pewne „rachunki do wyrównania” i na pewno piłkarze będą dwoić się i troić, aby odkupić winny za przegrany w fatalnym stylu pierwszy mecz z drużyną KP City Sport Mosina (3: 7 – bramki: Wąsowski x2, Skorczyk przyp. red.)

Niewątpliwie naszemu zespołowi potrzebny jest w końcu rozegrany dobry mecz, który nie ważne jakim rezultatem by się zakończy, pozwoliłby uwierzyć piłkarzom we własne umiejętności. Być może już jutro uda się odwrócić towarzyszącą nam złą passę.

Ave Kielich!!!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, początek spotkania o godz. 19.41

KOLEJORZ GOL 18.11.09