Elektro - Raf Mosina 3:4 Kielich Doznań Puszczykowo

Statystyki drużyny

Aktualności

Sezon 2010/2011 zakończony!

• autor: adminKielich, 2011-04-10 11:59

Ponownie jak i przed rokiem najlepsi okazali się zawodnicy Tesatu Poznań. Pozostałem miejsca na podium zajęły El Pietz Poznań oraz Ałtsajder Poznań.

Relacja poniżej

Z ligi spadły zespoły Xawex Rogalinek, który uplasował się na ostatniej pozycji w tabeli oraz Neonet Mosina, który przegrał bój barażowy z My Music Poznań 3:4. Drużyna z Poznania zedebiutuje więc na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej w przyszłym sezonie. Drugą parę barażową utworzyły Sportech Luboń z Realem Puszczykowo. Lubońska ekipa okazałą się lepsza (4:2) i ocaliła byt w 1 lidze.

W finale Pucharu Ligi jak rok temu doszło do pojedynku El Pietza Poznań z Tesatem Poznań. Ponownie lepsi okazali się Ci pierwsi i wygrywając 5:3 unieśli puchar w górę.

Najbardziej wartościowym zawodnikiem ligi został Krzysztof Szerszeń z Tesatu Poznań, natomiast miano króla strzelców otrzymał Łukasz Marek z Abstynentów Poznań.

Kielich Doznań Puszczykowo zrealizował w pełni swój plan na debiutancki sezon i pewnie utrzymał się wśród najlepszych ekip.

Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon!